Postanowiliśmy pomóc drużynom w odpowiednim przygotowaniu przed kolejnymi sezonami. W przerwie zimowej i letniej będzie możliwość wzięcia udziału w programie treningowym (z trenerem lub bez) oraz rozegrania sparingów. Jeżeli dopiero zamierzacie dołączyć do Ligi Biznesu to ta propozycja jest również dla Was.

Z doświadczenia wiemy jak trudno jest utrzymać wysoką frekwencję podczas całorocznych treningów, zwykle po 2-3 miesiącach zawodnicy zaczynają tracić motywację. Często frustracja po przegranym meczu nie jest rezultatem wyniku, a chaotycznej gry. Nic tak nie cieszy jak zdobycie punktów po regularnie ćwiczonej akcji. Podobnie jest obroną - np. trenowanie gry strefą i przekazywania zawodników potrafią zdecydowanie zwiększyć szansę na wygraną. Wspólne przygotowanie do sezonu, trenowanie stałych elementów gry to gwarancja dobrej atmosfery w drużynie i lepszych rezultatów!
Dla mało licznych drużyn również mamy propozycję, pomożemy znaleźć Wam podobną drużynę, która dołączy do treningów i tym samym odpowiednio obniży koszt.

Większość drużyn rozegrała już połowę meczy w sezonie jesienno-zimowym. Za chwilę jedni będą walczyć o możliwość udziału w I Mistrzostwach Polski Koszykarskiej Ligi Biznesu, inni o awans do wyższej ligi lub utrzymanie w dotychczasowej. Czas pomyśleć o kolejnym sezonie!
Proponujemy Wam 8 tygodni zajęć w miesiącach styczeń-luty w świetnie zlokalizowanej hali. W zależności od potrzeby zajęcia mogą być przeprowadzone z trenerem lub bez niego.

W Poznaniu z racji rozpoczęcia sezonu w późniejszym terminie możliwość ta będzie dostępna dopiero w przerwie letniej.