Kolejka 7
Delante
2019.10.22, 21:00
Karcher Hala Cracovia Centrum Sportu Niepełnosprawnych (wtorek, al. Focha 40)
Cisco
Softeris
2019.10.22, 22:00
Karcher Hala Cracovia Centrum Sportu Niepełnosprawnych (wtorek, al. Focha 40)
UBS
Nokia
2019.10.23, 18:20
Mała Hala - TAURON Arena Kraków (środa, ul. Stanisława Lema 7)
IAG GBS
Quattro
2019.10.24, 18:20
Mała Hala - TAURON Arena Kraków (czwartek, ul. Stanisława Lema 7)
Compensa
Kolejka 8
Omida
2019.10.29, 21:00
Karcher Hala Cracovia Centrum Sportu Niepełnosprawnych (wtorek, al. Focha 40)
Mitutoyo
Softeris
2019.10.29, 22:00
Karcher Hala Cracovia Centrum Sportu Niepełnosprawnych (wtorek, al. Focha 40)
Cisco
State Street
2019.10.30, 18:20
Mała Hala - TAURON Arena Kraków (środa, ul. Stanisława Lema 7)
Nokia
IAG GBS
2019.10.31, 18:20
Mała Hala - TAURON Arena Kraków (czwartek, ul. Stanisława Lema 7)
VanKing
Kolejka 9
Mitutoyo
2019.11.05, 21:00
Karcher Hala Cracovia Centrum Sportu Niepełnosprawnych (wtorek, al. Focha 40)
State Street
Cisco
2019.11.05, 22:00
Karcher Hala Cracovia Centrum Sportu Niepełnosprawnych (wtorek, al. Focha 40)
Quattro
Compensa
2019.11.06, 18:20
Mała Hala - TAURON Arena Kraków (środa, ul. Stanisława Lema 7)
Softeris
IAG GBS
2019.11.07, 18:20
Mała Hala - TAURON Arena Kraków (czwartek, ul. Stanisława Lema 7)
Delante
Kolejka 10
UBS
2019.11.12, 21:00
Karcher Hala Cracovia Centrum Sportu Niepełnosprawnych (wtorek, al. Focha 40)
Mitutoyo
Cisco
2019.11.12, 22:00
Karcher Hala Cracovia Centrum Sportu Niepełnosprawnych (wtorek, al. Focha 40)
Omida
Delante
2019.11.13, 18:20
Mała Hala - TAURON Arena Kraków (środa, ul. Stanisława Lema 7)
VanKing
Kolejka 11
Mitutoyo
2019.11.19, 21:00
Karcher Hala Cracovia Centrum Sportu Niepełnosprawnych (wtorek, al. Focha 40)
Delante
Nokia
2019.11.19, 22:00
Karcher Hala Cracovia Centrum Sportu Niepełnosprawnych (wtorek, al. Focha 40)
Softeris
Quattro
2019.11.20, 18:20
Mała Hala - TAURON Arena Kraków (środa, ul. Stanisława Lema 7)
State Street
IAG GBS
2019.11.21, 18:20
Mała Hala - TAURON Arena Kraków (czwartek, ul. Stanisława Lema 7)
Softeris
Kolejka 12
Mitutoyo
2019.11.26, 21:00
Karcher Hala Cracovia Centrum Sportu Niepełnosprawnych (wtorek, al. Focha 40)
VanKing
State Street
2019.11.26, 22:00
Karcher Hala Cracovia Centrum Sportu Niepełnosprawnych (wtorek, al. Focha 40)
Softeris
Omida
2019.11.27, 18:20
Mała Hala - TAURON Arena Kraków (środa, ul. Stanisława Lema 7)
Nokia
Cisco
2019.11.28, 18:20
Mała Hala - TAURON Arena Kraków (czwartek, ul. Stanisława Lema 7)
Compensa
Kolejka 13
VanKing
2019.12.03, 21:00
Karcher Hala Cracovia Centrum Sportu Niepełnosprawnych (wtorek, al. Focha 40)
Quattro
Delante
2019.12.03, 22:00
Karcher Hala Cracovia Centrum Sportu Niepełnosprawnych (wtorek, al. Focha 40)
Omida
UBS
2019.12.04, 18:20
Mała Hala - TAURON Arena Kraków (środa, ul. Stanisława Lema 7)
IAG GBS
Compensa
2019.12.05, 18:20
Mała Hala - TAURON Arena Kraków (czwartek, ul. Stanisława Lema 7)
Nokia
Kolejka 14
Delante
2019.12.10, 21:00
Karcher Hala Cracovia Centrum Sportu Niepełnosprawnych (wtorek, al. Focha 40)
Compensa
VanKing
2019.12.10, 22:00
Karcher Hala Cracovia Centrum Sportu Niepełnosprawnych (wtorek, al. Focha 40)
UBS
Kolejka 15
Mitutoyo
2019.12.17, 21:00
Karcher Hala Cracovia Centrum Sportu Niepełnosprawnych (wtorek, al. Focha 40)
Quattro
State Street
2019.12.17, 22:00
Karcher Hala Cracovia Centrum Sportu Niepełnosprawnych (wtorek, al. Focha 40)
IAG GBS
Omida
2019.12.19, 18:20
Mała Hala - TAURON Arena Kraków (czwartek, ul. Stanisława Lema 7)
Compensa