Kolejka 14

UBS 42 : 34 2019.12.11, 18:20
Mała Hala - TAURON Arena Kraków (środa, ul. Stanisława Lema 7)
IAG GBS
VanKing 57 : 53 2019.12.10, 22:00
Karcher Hala Cracovia Centrum Sportu Niepełnosprawnych (wtorek, al. Focha 40)
UBS
Delante 21 : 40 2019.12.10, 21:00
Karcher Hala Cracovia Centrum Sportu Niepełnosprawnych (wtorek, al. Focha 40)
Compensa

Kolejka 13

Compensa 86 : 33 2019.12.05, 18:20
Mała Hala - TAURON Arena Kraków (czwartek, ul. Stanisława Lema 7)
Nokia
Delante 32 : 59 2019.12.03, 22:00
Karcher Hala Cracovia Centrum Sportu Niepełnosprawnych (wtorek, al. Focha 40)
Omida
VanKing 66 : 45 2019.12.03, 21:00
Karcher Hala Cracovia Centrum Sportu Niepełnosprawnych (wtorek, al. Focha 40)
Quattro

Kolejka 12

Cisco 38 : 73 2019.11.28, 18:20
Mała Hala - TAURON Arena Kraków (czwartek, ul. Stanisława Lema 7)
Compensa
Omida 108 : 26 2019.11.27, 18:20
Mała Hala - TAURON Arena Kraków (środa, ul. Stanisława Lema 7)
Nokia
Softeris 38 : 61 2019.11.26, 22:00
Karcher Hala Cracovia Centrum Sportu Niepełnosprawnych (wtorek, al. Focha 40)
State Street
Mitutoyo 52 : 44 2019.11.26, 21:00
Karcher Hala Cracovia Centrum Sportu Niepełnosprawnych (wtorek, al. Focha 40)
VanKing

Kolejka 11

IAG GBS 50 : 53 2019.11.21, 18:20
Mała Hala - TAURON Arena Kraków (czwartek, ul. Stanisława Lema 7)
Softeris
Quattro 42 : 50 2019.11.20, 18:20
Mała Hala - TAURON Arena Kraków (środa, ul. Stanisława Lema 7)
State Street
Nokia 48 : 74 2019.11.19, 22:00
Karcher Hala Cracovia Centrum Sportu Niepełnosprawnych (wtorek, al. Focha 40)
Softeris
Mitutoyo 51 : 34 2019.11.19, 21:00
Karcher Hala Cracovia Centrum Sportu Niepełnosprawnych (wtorek, al. Focha 40)
Delante

Kolejka 10

Delante 57 : 53 2019.11.13, 18:20
Mała Hala - TAURON Arena Kraków (środa, ul. Stanisława Lema 7)
VanKing
Cisco 38 : 67 2019.11.12, 22:00
Karcher Hala Cracovia Centrum Sportu Niepełnosprawnych (wtorek, al. Focha 40)
Omida
UBS 31 : 54 2019.11.12, 21:00
Karcher Hala Cracovia Centrum Sportu Niepełnosprawnych (wtorek, al. Focha 40)
Mitutoyo

Kolejka 9

IAG GBS 58 : 44 2019.11.07, 18:20
Mała Hala - TAURON Arena Kraków (czwartek, ul. Stanisława Lema 7)
Delante
Compensa 93 : 36 2019.11.06, 18:20
Mała Hala - TAURON Arena Kraków (środa, ul. Stanisława Lema 7)
Softeris
Cisco 26 : 27 2019.11.05, 22:00
Karcher Hala Cracovia Centrum Sportu Niepełnosprawnych (wtorek, al. Focha 40)
Quattro
Mitutoyo 56 : 55 2019.11.05, 21:00
Karcher Hala Cracovia Centrum Sportu Niepełnosprawnych (wtorek, al. Focha 40)
State Street

Kolejka 8

IAG GBS 47 : 50 2019.10.31, 18:20
Mała Hala - TAURON Arena Kraków (czwartek, ul. Stanisława Lema 7)
VanKing
Nokia 54 : 69 2019.10.30, 18:20
Mała Hala - TAURON Arena Kraków (środa, ul. Stanisława Lema 7)
State Street
Softeris 33 : 39 2019.10.29, 22:00
Karcher Hala Cracovia Centrum Sportu Niepełnosprawnych (wtorek, al. Focha 40)
Cisco
Omida 59 : 57 2019.10.29, 21:00
Karcher Hala Cracovia Centrum Sportu Niepełnosprawnych (wtorek, al. Focha 40)
Mitutoyo

Kolejka 7

Quattro 42 : 52 2019.10.24, 18:20
Mała Hala - TAURON Arena Kraków (czwartek, ul. Stanisława Lema 7)
Compensa
Nokia 49 : 55 2019.10.23, 18:20
Mała Hala - TAURON Arena Kraków (środa, ul. Stanisława Lema 7)
IAG GBS
Softeris 54 : 47 2019.10.22, 22:00
Karcher Hala Cracovia Centrum Sportu Niepełnosprawnych (wtorek, al. Focha 40)
UBS
Delante 29 : 18 2019.10.22, 21:00
Karcher Hala Cracovia Centrum Sportu Niepełnosprawnych (wtorek, al. Focha 40)
Cisco

Kolejka 6

Compensa 70 : 41 2019.10.17, 18:20
Mała Hala - TAURON Arena Kraków (czwartek, ul. Stanisława Lema 7)
UBS
Quattro 43 : 35 2019.10.16, 18:20
Mała Hala - TAURON Arena Kraków (środa, ul. Stanisława Lema 7)
Delante
Softeris 28 : 65 2019.10.15, 22:00
Karcher Hala Cracovia Centrum Sportu Niepełnosprawnych (wtorek, al. Focha 40)
Mitutoyo
Nokia 39 : 45 2019.10.15, 21:00
Karcher Hala Cracovia Centrum Sportu Niepełnosprawnych (wtorek, al. Focha 40)
VanKing

Kolejka 5

Quattro 40 : 50 2019.10.08, 22:00
Karcher Hala Cracovia Centrum Sportu Niepełnosprawnych (wtorek, al. Focha 40)
Omida
UBS 46 : 39 2019.10.08, 21:00
Karcher Hala Cracovia Centrum Sportu Niepełnosprawnych (wtorek, al. Focha 40)
Nokia

Kolejka 4

UBS 40 : 65 2019.10.02, 18:20
Mała Hala - TAURON Arena Kraków (środa, ul. Stanisława Lema 7)
State Street
IAG GBS 47 : 75 2019.10.01, 22:00
Karcher Hala Cracovia Centrum Sportu Niepełnosprawnych (wtorek, al. Focha 40)
Omida
VanKing 47 : 45 2019.10.01, 21:00
Karcher Hala Cracovia Centrum Sportu Niepełnosprawnych (wtorek, al. Focha 40)
Cisco

Kolejka 3

IAG GBS 33 : 45 2019.09.26, 18:20
Mała Hala - TAURON Arena Kraków (czwartek, ul. Stanisława Lema 7)
Quattro
Cisco 26 : 36 2019.09.25, 18:20
Mała Hala - TAURON Arena Kraków (środa, ul. Stanisława Lema 7)
State Street
Omida 61 : 41 2019.09.24, 22:00
Karcher Hala Cracovia Centrum Sportu Niepełnosprawnych (wtorek, al. Focha 40)
UBS
Nokia 23 : 53 2019.09.24, 21:00
Karcher Hala Cracovia Centrum Sportu Niepełnosprawnych (wtorek, al. Focha 40)
Delante

Kolejka 2

Compensa 73 : 39 2019.09.19, 18:20
Mała Hala - TAURON Arena Kraków (czwartek, ul. Stanisława Lema 7)
State Street
VanKing 43 : 51 2019.09.17, 22:00
Karcher Hala Cracovia Centrum Sportu Niepełnosprawnych (wtorek, al. Focha 40)
Softeris
Mitutoyo 52 : 19 2019.09.17, 21:00
Karcher Hala Cracovia Centrum Sportu Niepełnosprawnych (wtorek, al. Focha 40)
Cisco